Zamazal - Veris Jaroslav (Vsetín 1900 - 1983 Praha)
Au pays du roman - ilustrace ke knize E. Jalouxe, signováno dole uprostřed Veris, tuš a akvarel/papír, 48 x 38 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |